اخبار

معرفی کیبورد Predator Aethon 700 ایسر با قابلیت تغییر حالت دکمه‌های مکانیکال

برند Acer به‌تازگی یک کیبورد گیمینگ چندمنظوره به خانواده محصولات Predator خود اضافه کرده است. برترین ویژگی صفحه‌کلید گیمینگ مکانیکال Predator Aethon 700 ایسر امکان انتخاب حالت‌های مختلف برای دکمه‌ها و ایجاد تجربه کاربری متفاوت است.

شرکت ایسر از کیبورد گیمینگ جدید Predator Aethon 700 رونمایی کرده است که یک قابلیت و ویژگی منحصربه‌فرد دارد؛ شما می‌توانید تنها با چرخاندن یک اهرم تجربه کاربری و بازخورد کلید‌های این کیبورد را تغییر دهید.

کیبورد مکانیکال ایسر Predator Aethon 700

در سمت راست و بالای صفحه‌کلید Acer Predator Aethon 700 یک اهرم مکانیکی در نظر گرفته شده است که به کاربر اجازه می‌دهد بین حالت لمسی و حالت خطی گزینه موردنظر خود را انتخاب کند.

کاربر با انتخاب حالت لمسی می‌تواند تجربه استفاده از کلید‌های مکانیکال آبی لمسی محور را تجربه کند، درحالی‌که انتخاب حالت خطی باعث می‌شود شما یک کیبورد نرم و بی‌صدا مانند کیبوردهای مجهز به کلید قرمز در اختیار داشته باشید.

قابلیت منحصر به فرد کیبورد مکانیکال ایسر Predator Aethon 700

نکته جالب آن است که بر اساس رنگ LED اطراف اهرم می‌توانید به‌راحتی نوع حالت انتخاب شده را متوجه شوید، زیرا با انتخاب حالت لمسی این LED به رنگ آبی درآمده و در صورت انتخاب حالت خطی رنگ قرمز را نمایش می‌دهد.

ازآنجاکه کیبوردهای مکانیکی طول عمر بالایی دارند، این محصول نیز با ضمانت‌نامه استفاده ۶۰ میلیون مرتبه از هر کلید مکانیکال ساخته و عرضه شده و دررابطه‌با سوئیچ‌های آن هیچ جای نگرانی نیست.

رجیستر شدن تمام دکمه‌های Acer Predator Aethon 700

از دیگر ویژگی‌های این صفحه‌کلید جدید ایسر می‌توان به فناوری N key rollover، امکان تنظیم صدا، نور پس‌زمینه یا بک‌لایت، امکان برنامه‌ریزی دکمه‌ها و یک تکیه‌گاه دست مغناطیسی با قابلیت جداشوندگی راحت اشاره کرد.

فناوری N key rollover استفاده شده در این کیبورد به کاربر اجازه می‌دهد که تمام دکمه‌ها را به‌صورت هم‌زمان فشار داده و کیبورد به‌راحتی بتواند همه آن‌ها را در سیستم رجیستر کند.

این در حالی است که در کیبوردهای عادی تنها ۳ یا ۴ یا حداکثر ۵ کلید به‌صورت هم‌زمان قابل رجیستر شدن و فعال‌شدن توسط کیبورد هستند.

معرفی کیبورد گیمینگ مکانیکال جدید Acer Predator Aethon 700

صفحه‌کلید Predator Aethon 700 ایسر یک محصول با 104 کلید انگلیسی با نقطه فعالیت 2.00.6 میلی‌متر و 45 گرم وزن فشردن دکمه است. البته در صورت انتخاب حالت لمسی فعال‌شدن دکمه‌ها به 60 گرم فشار نیاز خواهد داشت.

این کیبورد جدید ایسر با استفاده از یک کابل USB Type-A معمولی به سیستم‌های گیمینگ متصل شده و نرخ پاسخ‌دهی بسیار پایین ۱ میلی‌ثانیه را به همراه دارد. همین مسئله باعث شده تا در بازی‌های رقابتی به‌ویژه بازی‌های شوتر اول‌شخص نسبت به دشمنان خود برتری نسبی داشته باشید.

کیبورد گیمینگ Acer Predator Aethon 700 بدون درنظرگرفتن تکیه‌گاه دست ‌تنها 1455 گرم وزن داشته و طول آن 450 میلی‌متر است.

در حال حاضر شرکت ایسر هیچ اطلاعاتی دررابطه‌با قیمت برای مصرف‌کننده و همچنین زمان عرضه عمومی این صفحه‌کلید گیمینگ منتشر نکرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *