مقالات آموزشی

تفاوت سری TUF و ROG Strix کارت های گرافیک

تفاوت سری TUF و ROG Strix

شاید در منظر اول، تفاوتی بین مدلهای مختلف یک شرکت مانند TUF و ROG Strix نباشد. اما وقتی به جزییات آن نگاه میکنیم، مخصوصا برای کاربران ایرانی که همه چیز را با قیمت دلار باید خریداری نمایند، بسیار با اهمیت خواهد بود.

هر کدام از زیربرندهای ROG Strix و TUF میتوانند کاربرد خاصی داشته باشد و هزینه های خرید هر کدام بسیار متفاوت خواهد بود. شما میتوانید با خرید یک قطعه اشتباه، علاوه بر هزینه مازادی که میپردازید؛ کارایی مناسبی را نیز نداشته باشید. پس انتخاب TUF و ROG Strix در برند ایسوس و تفاوت آنها بسیار مهم است.

TUF یا ROG Strix

در ویدیو در مورد تفاوت عناوین TUF و ROG Strix صحبت شده است. TUF که از عبارت The Ultimate Force گرفته شده است به گروهی از محصولا ایسوس اشاره دارد که قواعد و شرایط خاصی در تولید آنها رعایت شده است. این شرایط شامل تست های طولانی مدت و مراحل مختلفی است که کارکرد طولانی آن محصول را تضمین میکند. The Ultimate Force به گروهی از محصولات Asus اشاره دارد که جز دسته کالاهای اقتصادی ایسوس به شمار می روند. در ویدیوی این پست تفاوت سری TUF و ROG Strix را مشاهده خواهید کرد.

در مقابل گروه محصولات ROG Strix جز بهترین محصولات Asus به حساب می آیند. این گروه از رده The Ultimate Force گران تر و با کیفیت و سرعت بالاتری عرضه می شود. در برخی موارد سرعت ها یکسان است اما قابلیت ها و خدمات سری ROG Strix از TUF بالاتر و بهتر است. این قابلیت ها شامل موارد ظاهری مانند خروجی و ورودیها ، نورپردازی ، کیفیت و جنس قطعات الکترونیکی، لایه های متفاوت PCB و … میباشد.

به منظور درک این موضوع بهتر است که ویدیو این مطلب را مشاهده نمایید تا بتوانید راحت تر تفاوت این دو مدل را درک کنید. توجه داشته باشید تفاوت سری TUF و ROG Strix میتواند میلیون ها تومان برای شما صرفه جویی داشته باشد. اینکه شما TUF بخرید یا ROG Strix به کاربرد شما، سلیقه شما، نیاز سخت افزاری و از همه مهمتر بودجه شما بستگی دارد. این تفاوت در تمامی رده های سخت افزاری ایسوس مانند مادربرد،  کارت گرافیک،  کیس و هدفون،  اسپیکر ،  کیبرد و ماوس  و … رعایت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *