برند تسکو؛ یک برند کاملاً ایرانی

کاربران ایرانی برند تسکو (TSCO) را با هدست، هدفون و اسپیکرهایی که تولید کرده می شناسند. ارزان بودن قیمت محصولات TSCO موجب شده است که بیشتر ایرانیان، با نام و نشان این کمپانی آشنا باشند.

اما سوالی که برای بسیاری از کاربران مطرح شده این است که آیا تسکو یک شرکت وارد کننده از چین است یا کارخانه تولید محصول دارد؟ اصلا محصولات تسکو ساخت کجاست و برند تسکو مال کجاست؟ برای آشنایی با مارک تسکو و محصولات آن با ما همراه باشید.

شرکت تسکو در ابتدا تجهیزات کامپیوتری تولید می کرد، اما با گسترش اهداف خود به بخش لوازم جانبی موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتال ورود کرد. محصولات TSCO به لحاظ ماهیت خود در قیاس با سایر برندهای لوازم جانبی کامپیوتر، موبایل و دیجیتال جایگاه ویژه خود را یافتند. با در نظر گرفتن قیمت، کیفیتی که با خرید محصولات TSCO دریافت می کنید، واقعا بالاست و با بسیاری از شرکت های تاپ چینی، برابری می کند.

بدین ترتیب دیری نپایید که فروشگاه های عرضه کننده لوازم فناوری، دیجیتال و مصرف کنندگان این کالاها جملگی محصولات با برند TSCO را ترجیح دادند که البته تا هم اکنون هم ادامه داشته است. هم اکنون به هر فروشگاهی که مراجعه کنید، لوازم جانبی موبایل تسکو همانند هدفون تسکو را در آن مشاهده خواهید کرد.

طراحی زیبا، مناسب بودن قیمت محصولات تسکو و کیفیت بالای آن ها سه شعاری است که موسسان شرکت تسکو برای محصولات خود در نظر گرفته اند. قیمت لوازم جانبی تسکو نسبت به رقبای خارجی ارزان تر است؛ این در حالی است که کیفیت این کالا ها بسیار بالا است و می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند.

هیچ محصولی یافت نشد.